Staffunctionarissen ketensamenwerking en samenwerkingsverbanden

Om de verbinding tussen de lokale penitentiaire inrichtingen (PI's), gemeenten en andere netwerkpartners te optimaliseren, heeft DJI de functie staffunctionaris ketensamenwerking gecreƫerd. De staffunctionarissen werken vanuit een regionaal samenwerkingsverband van PI's.

Staffunctionaris ketensamenwerking

De staffunctionaris is de spin in het web voor de nazorg van (ex-)gedetineerden. Hij/zij werkt nauw samen met de contactpersonen van de gemeenten (de gemeentelijke coƶrdinatoren nazorg), de penitentiaire inrichtingen en andere (lokale) netwerkpartners, zoals Veiligheidshuizen, werkgevers en reclassering. De staffunctionaris:

  • heeft zicht op activiteiten die in ontwikkeling zijn of al worden aangeboden;
  • heeft zicht op de onderliggende processen en weet in te schatten waar processen elkaar zullen raken;
  • is door kennis, informatie en contacten de spin in het web;
  • kan hierdoor de vestigingsdirectie van een penitentiaire inrichting adviseren en verbindingen maken.

Frontoffice

De staffunctionaris krijgt ondersteuning van de Frontoffice. Deze stemt vraag en aanbod van producten en diensten op elkaar af, verstrekt opdrachten aan netwerkpartners en levert rapportages aan. De medewerkers fungeren als helpdesk en verwerken informatie van en verstrekken informatie aan netwerkpartners. Ze werken nauw samen met de staffunctionaris en hebben geen contact met gedetineerden.

Contactgegevens staffunctionarissen

Samenwerkings-
verband (SWV)

Staffunctionaris
Frontoffice
SWV Noord
PI Leeuwarden
PI ter Apel
PI Veenhuizen:
locaties Esserheem
en Norgerhaven
Lucy de Jong
06 46 62 44 35
l.d.jong@dji.minjus.nl

Monique Dijkstra
06 13 86 40 94
monique.dijkstra@dji.minjus.nl
08807 18015
FrontofficeNN
@dji.minjus.nl
PI Leeuwarden
Holstmeerweg 7
8936 AS Leeuwarden
Postbus 1091
8900 CB Leeuwarden
SWV Oost
PI Zwolle: locaties Zuid 1
en Zuid 2
PI Almelo
PI Achterhoek
PI Arnhem
Carien Dekker (interim)
06 50 00 14 09
c.dekker@dji.minjus.nl
Marieke Lammers
06 18 60 95 47
m.lammers@dji.minjus.nl
08807 49281
frontofficeoost
@dji.minjus.nl
Zeven Alleetjes 1
8011 CV Zwolle
Postbus 1453
8001 BL Zwolle
SWV Noordwest (Noord-Holland Noord)
PI Heerhugowaard: locaties Zuyder Bos
en Amerswiel
JC Zaanstad
Hans Blokdijk
06 25 33 43 03
h.blokdijk@dji.minjus.nl


08807 19500
FrontOfficeSWVNW
@dji.minjus.nl
PI Zwaag
De Compagnie 1
1689 AG Zwaag
Postbus 4231
1620 HE Hoorn
SWV Amsterdam / Flevoland
PI Lelystad
DC Schiphol
Jan Boer
06 53 97 17 65
j.boer@dji.minjus.nl
Dennis Hoksbergen
06 10 16 66 39
d.hoksbergen@dji.minjus.nl
020 462 11 81
AMSBN-EFM-Frontoffice.
amsterdam-flevoland@dji.minjus.nl
DC Schiphol
Duizendbladweg 100
1171 VA Badhoevedorp
Postbus 7518
1118 ZG Schiphol
SWV Utrecht
PI Nieuwersluis
PI Nieuwegein
John Praamsma
06 25 75 63 34
j.praamsma@dji.minjus.nl
08807 33493
NWGLCNGein
PlanbureauRe-integratie@dji.minjus.nl
PI Nieuwegein
De Liesbosch 100
3439 LC Nieuwegein
Postbus 1328
3430 BH Nieuwegein
SWV West
PI Haaglanden: locatie PI Scheveningen
PI Alphen aan den Rijn:
locaties Maatschapslaan en Eikenlaan
Ron Wilbrink
06 52 75 35 44
0880 715101
r.wilbrink@dji.minjus.nl

Luc de Bruin luc.de.bruin@dji.minjus.nl 06 83 99 49 97



08807 11603
HAGJW-Front-office
@dji.minjus.nl
PI Alphen a/d Rijn
Maatschapslaan 1
2404 CA Alphen aan den Rijn
Postbus 762
2400 AT Alphen aan den Rijn
SWV Zuidwest
PI Krimpen aan den IJssel
PI Dordrecht
PI Rotterdam: locaties De Schie
en Hoogvliet
Paul Deen
06 52 81 47 43
Pauldeen1@dji.minjus.nl

08807 17690
KAILD-EFM-Front-Office
_PI_Krimpen@dji.minjus.nl
PI Krimpen aan den IJssel
Van der Hoopstraat 100
2921 LD Krimpen a/d IJssel
Postbus 750
2920 LD Krimpen a/d IJssel
SWV Brabant / Zeeland
PI Vught
PI Grave
PI Middelburg
Voor Brabant:
Katinka Reijnders
06 51 70 72 56
k.reijnders@dji.minjus.nl
Jos van Lokven
06 46 41 58 06
08807 44349
j.vanlokven@dji.minjus.nl

Voor Zeeland: Enno Brandhoff
06 15 35 28 38
e.brandhoff@dji.minjus.nl
08807 44288
fobrabantzeeland
@dji.minjus.nl
PI Vught Lunettenlaan 501
5263 NT Vught Postbus 10055
5260 DH Vught
SWV Limburg
PI Sittard
PI Zuid-Oost: locaties
Ter Peel en Roermond
Gum Geuskens
06 50 08 65 27
g.geuskens@dji.minjus.nl
08807 23791/..792/..793/..794
DenR.Front-office.Limburg@dji.minjus.nl
PI Sittard Op de Geer 1
6135 KN Sittard
Postbus 5002
6130 PA Sittard